tarokaardid

Tere tulemast imelised avastajahinged!

Olen ääretult tänulik, et olete oma teekonnal jõudnud maagilisse nurgakesse!

Mul on hea meel teatada, et minu käest on võimalik tellida nii põhjalik kaardilugemine kui ka kuusõnum, mis on toeks erinevate probleemidega toime tulemisel kui ka nende ära hoidmisel. Veel toetavad kaardilugemised Teie hetkeseisu, andes märku, kas käite oma elus õigel rajal. 

Regulaarselt teen tasuta ühiskaardilugemisi nii TikToki kui ka Youtube kanalitel.

Lisainfoks huvilistele: Sünnikaardi põhjalik ülevaade (vajalik teada lisaks sündimise päevale ka täpset sündimise kellaaega) – saate TASUTA uurida siit.

Kaardid

ennustamine

Oraakli valgusekaardid

Valgusekaardid sisaldavad viite erinevat teemakaarti: kinnituskaart, päringukaart, tegevuskaart, aktiveerimiskaart ja edastuskaart. Nende kaartide abil on võimalik saada soovitusi, juhendeid, vastuseid ja inspiratsiooni kõikidele elulistele küsimustele.

manigitseerimise kaardid

Manifesteerimise kaardid

Manifesteerimise kaartidega olen enamasti erinevatele tähtkujudele päeva-, nädala- ja kuusõnumeid ladunud, ent soovijatele on muidugi võimalik ka kaardipakist välja tõmmata üks individuaalne sõnum. 

242155544_437332634382158_3117103281561630645_n

Marilyn Kerro kaardid

Kerro kaartidel on viis peamist ennustamisvõimalust: teejuht, teekond, armastuse oraakel, kompass ja viisteist kaarti. Need aitavad vaadata tulevikku, leida elus liikumise suuna, nõustada armastuse ja suhetega seotud küsimustel, langetada otsuseid ja leida vastuseid ning lahendusi nii üldistele küsimustele kui ka suurtele probleemidele.

kaardid

RUUNIKaardid

Ruunikaardid (mille autoriks olen ma ise) aitavad väljendada Teie suhet maailmaga, ennustada käesoleva olukorra tagamaid. Ruunid ei jaga kunagi ”jah”-”ei” vastuseid, pigem vastavad need küsimustele ”kuidas”, ”miks” või ”mida”. Ruunikaartidelt saab küsida vastuseid nii iseenda, kui ka teiste inimeste, loomade, taimede, looduse või ka emakese Maa tarvis.

kaart2

VÄRVikaardid

Värvid mõjutavad meie organismi seesmist seisundit, meeleolu ja enesetunnet.  Värvikaardid (mille autor olen ma ise) on loodud,  et teada saada, mis ootab ees, andes vastuseid esile kerkinud keerulistele küsimustele.

taro

PEAINGLI TARO KAARDID

Peaingli taro kaardid on loodud ülitundlikele inimestele , kes vajavad julgustust, et oma jumalikku juhatust jälgida. Peainglid juhatavad antud kaartide kaudu, aidates elus luua positiivseid muutuseid. Kaartide sõnumid annavad enesekindlust tegutsemiseks.

kuldne taro kaardid

TaroKaardid

Kuldsete tarode abil on võimalik ennustada tulevikku, mõtestada lahti erinevaid olukordi Su elus, näiteks mured suhetes ja töös, kui ka vastata tavalistele “kas”- küsimustele.

inglikaardid

Inglikaardid

Inglikaartide abil saab anda nõu, juhatust ja soovitusi nii töös, suhetes, kui ka rahaasjades.

raha ja külgetõmbeseaduse kaardid

Rahakaardid

Rahakaartidega annan soovitusi ses osas, mil viisil olete oma rahavoolu blokeerinud ning mida ette võtta, et külluse energiad taas avada.

taro

VARJUMAASTIKU Tarod

Tegu on universaalseid sümboleid (nii muinasjuttudest, folklooridest kui ka müütidest) hõlmavate kaartidega. Kaardid on suurepärane abivahend inimestele, kes soovivad läbi pildi rääkida oma lugu, kuna just piltide abil on mugav saada vastuseid üles kerkinud küsimustele.

mar

HEA TARO KAARDID

Oluline erinevus traditsioonilistest tarokaartidest on see, et antud kaartide sõnumid on kõik olevikuvormi positiivsed kinnitused, mitte juhised, hoiatused või prognoosid.  Hea Taro on eriti kasulik siis, kui tunned end eksinuna, soovid kinnitust, millises suunas liigud, oled mures tehtud valikute tulemuste pärast või soovid oma olukorda paremini mõista. 

285176270_431029402363247_6900301667769765231_n

SEKSUAALMAAGIA TARO KAARDID

Nii nagu seksuaalsed tegevused võivad olla kirglikud, metsikud, hirmutavad, jõudu andvad või mängulised, on ka loodud energial need omadused. Antud kaardid aitavad vastata seksuaalsusega seotud küsimustele.