Milline tšakrakivi ennustab sinu tulevikku?

tšakrakivid

Kallid sõbrad!

Otsustasin seekord teha midagi teistsugust ja hoopis põnevamat.
Üleval oleval pildil on kujutatud seitset erinevat värvi tšakrakivi, millest igaühel on oma tähendus. Et leida, mida kaardid Sinu elu ja tuleviku kohta pajatavad, vali kõige rohkem silma jäänud kivi ning vaata allpool olevaid ennustusi.

1.  SÜDAMETŠAKRA

Põhiteemaks on siin eneseotsingud ning harmoonia loomine iseendaga. Rahulolu aga saavutad vaid siis, kui elad enda järgi. Sind võib vaevata suhe iseendaga, ent harmoonia püsimiseks on tarvis endaga rahu teha. Võid olla ka mingisugusel ristteel, mõelda, mida edasi teha ja mis otsus vastu võtta. Siia soovitus – vali tee, mis on hirmutav, kuna see on ainus viis, mis laseb hingel kasvada. Ole endas kindel, ära lase end mõjutada teiste inimeste arvamusest, oled väärt rohkem, kui arvatagi oskad! Kui oled kukkunud, siis nüüd on aeg püsti tõusta. Otsides enda valus süüdlast või põhjust, oledki juba ohver, kuna haavatud hingena hakkad kasutama ka haavatud kõnepruuki. Tekitades teistes süütunnet, on Sinuga koos olemine justkui elamine koos vampiiriga, kes teiste eluenergiat imeb. Tean, et seda, Sa imeline inimhing ju saavutada ei soovi! Seetõttu sära ilma kaastundeta, ole enda elu looja! Sinu elutööks on otsida rõõmu, võid sellel planeedil olla ükskõik, kes, teha ja omada ükskõik, mida. Häid mõtteid mõeldes saavutad harmoonia sellega, kes Sa tegelikult oled, ja seega kasutad oma täielikku vabadust. Kõigepealt otsi rõõmu, ning siis saab Sinu areng olla rõõmus ja külluslik.

2. PÄIKESEPÕIMIKU TŠAKRA

Põhiteemaks on siin eneseusaldus, positiivsed afirmatsioonid ning kannatlikkus. Oled inimene, kes soovib kõike kiiresti, kohe ja nüüd saavutada, ent see on suureks ohuks, kuna asjad liiguvad edukalt edasi vaid siis, kui neil lasta kulgeda loomulikult, ilma sundimata. Sul on raske lasta vabaks, soovides kümne küünega kinni hoida oma eesmärkidest, vajadustest, enda kallitest inimestest. Kuid oluline on just vabanemine sellest kõigest, lõõgastumine, minna laskminine, kuna väga lihtne on sattuda lõksu, mille taga oled Sa ise. Muutes end, suudad muuta ka reaalsust, hirmumõtetes ja kinnisideedes elamine ei lase positiivsel energial vabalt voolata, vaid sellised mõtted tõmbavad just ligi veelgi enam segadust ja ebakindlust. Sinus on olemas kogu tugevus ja oskused, et saavutada, mida iganes hing vaid soovib, ent saavutad seda vaid siis, kui liigud tasa ja targu. Ürita olla enesekindlam, ära keskendu sellele, mida iga hinna eest vältida püüad. Soovituseks on siinkohal mõtete ümberpööramine. Ürita mõelda enne magama jäämist positiivseid mõtteid, kuna seeläbi koged magades rahunenud meelt, misläbi omakorda pöördud ärgates kohe heade mõtete juurde. Su enda mõtted loovad reaalsuse. Ehk on sul rahamured, tunned viimasel ajal pitsitavat vajadust elada pisut paremini, jõukamalt? Siis tasub iseendalt küsida: Milliseks inimeseks pean muutuma, et saada rikkaks? Kuidas peaksin muutuma, et luua külgetõmme rahaga? Kui jõukust polnud eile ega ka aasta tagasi, oled tõenäoliselt jäänud kinni vaeselt mõtlemisse. Tihti soovime raha, ent kardame tegutseda – raha aga on vahend, mida tulebki taga ajada. Võidavad need, kes tõusevad püsti ja hakkavadki rikkamalt ehk suuremalt mõtlema. Kui tunned, et Sinu elu justkui seisab, siis võta ette täiesti uus suund ja hakka minema. Ära muretse, et sa ei saa hakkama – saad!

3. KROONTŠAKRA

Põhiteemaks on siin muutused, tervenemime külgetõmbeseadus. Oled hetkel sellises eluperioodis, kus miski on Sinu jaoks läbi saanud. See võib olla kas lahkuminek, töö kaotus või miski muu, ent igal juhul see muutus teeb Sulle praegugi veel kuidagi haiget, tekitades Sinus hirmu tuleviku ees. Siinkohal on vajalik, et võtaksid aega iseendale, ning teaksid, et kõige hullem on möödas. Minevik ei muuda Su tulevikku, oled enda looja. Millegi lõpp on alati mõne uue ja huvitava tee algus, muutused ongi seetõttu vajalikud, et saaksid valida õnne ja rahulolu, mitte jääda manduma või kinni mingitesse olukordadesse, mis Sind enam ei teeni. Kullake, Sul on ka kaitseinglikesed, kes Sind alati nõus on aitama ning õigele teele juhatama, nad soovivad läbi minu Sulle märku anda, et oled kaitstud. Nendega kontakti loomiseks võid palvetada, mediteerida, või ka läbi unenägude märke saada – kontakti loomise viis on Sinu enda isiklik valik, kuidas iganes end mugavalt tunned. Lisaks on tulnud välja lausa kaks külgetõmbeseaduse kaarti erinevatest kaardipakkidest, millega soovitakse märku anda, et oma mõtetega lood reaalsuse, ning et Sinu mõtted tõmbavad ligi teisi sarnase võnkega mõtteid, mis omakorda kutsuvad esile selle sama võnkega olukordi. Kui kombineerunud mõtted kõrgemal sagedusel võnguvad, tõmbavad nad külgetõmbeseaduse järgi ligi järgmise ja järgmise mõtte, kuni nende jõud on nii suur, et saavad tõmmata ligi päriselu olukorra, või teostuda. Seega ole oma mõtetega hoolas. Sinu mõte loob Sinu homset. Iga mõte, mis Sinu peast läbi käib, on korduv. Vabanemine halvast mõttest loob Sulle võimalused luua uus mõttemuster. Seega kujutle, unista, visualiseeri, kes Sa olla tahaksid, ja usu sellesse. Mõtle sellele tahtmisele täna, homme kui ka ülehomme. Mõtle ja loo sellest mõttest usk iseendasse. Mõttel on sama suur jõud luua, kui on sel ka jõud hävitada. Kui tahad nõiaringist vabaneda, tuleks Sul kõikidest seostest, mis Sulle kunagi valu põhjustasid, vabaneda. Need on seosed inimestega, kes Sind end halvasti tundma panevad. Need on ankrud ja neist tuleb lihtsalt vabaneda.

4. KURGUTŠAKRA

Põhiteemadeks on siinkohal Sinu füüsiline kui ka vaimne keha, mõtted ning kontakti loomine universumiga. Siinkohal soovivad kaardid märku anda, et harmoonia saavutamiseks on oluline elada enda järgi, täites oma unistusi ja soove. Oled väga kirglik inimene ning peagi oled astumas etappi, kus kohtud kellegagi, kes muudab Su maailma. Proovi siis jääda iseendaks, et asjast maksimum võtta. Oluline on muidugi ka mitte jätta tagaplaanile oma perekonda, kuna nemad on Sinu vundamendi alustala. Kui põhi kõigub, kõigub kogu vundament. Seega hoia oma perekonda, kes on Sulle tähtsad, ja kes toidavad Su hinge, kes oskavad näha erinevaid olukordi hoopis teistsugusema nurga alt, kui Sa ise. Perekond toetab Sind. Väikeseks ohuteguriks on siin füüsiline tervis – arvatavasti oled märganud, et keha on Sulle erinevaid signaale saatnud. Ära eira neid, usalda oma keha, on aeg muutusteks! Ürita ka universumi poolt saadetud sõnumeid ära tunda, end lähemalt kurssi viia universumi igaveste seadustega. Kui mõistad seadusi, ärkavad Sinus teadmised Su eesmärgist ja Su isiklikust väest, ning mäletad, kuidas pääseda ligi universumi jõule, mis loob maailmu. Üheks seaduseks on: “Kui selle aegruumi reaalsus inspireerib Sinus soovi teket, on ilmselge, et sama aegruumi reaalsusel on võime see soov täies ulatuses teoks teha.” Tähtis on ka suuta eraldada olulist ebaolulisest, et säilitada meeleselgust ning tähele panna seda, mis on tõeliselt oluline. Ära lade enda mõtetel end kontrollida, vaid võta ise võim oma mõtete üle – nõnda märkad rohkem ka universumi poolt saadetud märke. Lase kõigel ebavajalikul endast lihtsalt mööda minna. Ära võitle, vaid jää vaatlejaks. Lase lahti pingest enda peas, et muda saaks maha voolata. Hinga värsket õhku ja tunne, kuidas Sa särad!

5. LAUBATŠAKRA

Põhiteemadeks on loovus, ootus, keerulise olukorra lahendamine, soovid. Oled hetkel mingisuguses olukorras, mille osas on Sul kõhklused, et kas ikka langetasid õige otsuse või tegid õige valiku. Parasjagu ootad ka mingisugust sõnumit, vastust või uudist kelleltki, ning need sõnumid on positiivsed, ja seega ootamist väärt. Kohtud peagi inimesega, kes paneb Sind Su valikute üle järgi mõtlema. Kuna kõigel meie elus on põhjus, on ka selle olukorraga seis selline, et astudes sammukese tagasi, avaneb Sulle teine võimalus olukord lahendada nii, nagu pead paremaks. Sul on ka ümber kaitseinglid, kes suunavad ja juhatavad Sind õigele teele. Oled kaitstud. Kaartide soovitus Sulle on veel see, et kasutaksid oma loovust, et Sinu looming saaks muuta maailma. Oled kindlasti tulvil põnevaid ideid ja inspiratsiooni, seega ära lase neil unustuste hõlma vajuda, vaid jaga oma andeid maailmaga. Sinu vägi vajab väljapoole suunamist. Ole julgem, ole teadlikum enda väest. Loo armastust ja rõõmu, teadlikkust ja püsivust, lootust. Ole loov ja loo loomingut! Sinus on võimu luua oma soovidest reaalsus, kui vaid osutaksid hoolikamalt tähelepanu universumi märkidele. Võid täita kõik oma soovid.

6. SAKRAALTŠAKRA

Põhilisteks teemadeks on headus, harmoonia, hirmud, oma elu loomine. Antud kaardilugemisest kumab tugevasti läbi suhte teema. Oled leidmas või juba leidsid omale uue partneri ning Sind valdavad hirmud, et kas see suhe ikka jääb püsima. Siinkohal saab öelda, et kartustel pole mitte mingisugust alust. See uus inimene on Sinu ellu tulnud, et jääda. Otsimine on lõppenud, oled jõudnud koju. Kuid siiski soovin rõhutada, et peaksid end hirmudest vabaks laskma, need ületama, kuna nõnda tehes saad rohkem, kui unistada oskad. Liigu tasa ja targu, siis jõuad kõrgemale. Ka kaitseinglid on Sulle igati abiks ja toeks. Soovitus Sulle on olla headusega harmoonias. Väike mõte pidevalt rääkida sellises laadis: “Tahan anda endast parima, tahan teha, olla ja elada viisil, mis on headusega harmoonias. Tahan oma füüsilises kehas saavutada harmoonia sellega, mis on minu meelest parim või väärt eluviis”. Nõnda kõneledes ja tegutsedes vaid siis, kui end hästi tunned, liigud alati harmoonias oma ideega sellest, mis on hea. Kui Sinu tänases päevas on palju inimesi ja olukordi, mis Sind eriti pingutama ega tegutsema ei innusta, tuleks vaadata enda ümber ja küsida: “Kas see on kõik, mida minu hing soovib, või saaks see olukord siiski minna pisut paremaks? Mida saan tänases päevas luua, et minu hing tunneks end taas elavana? Et saaksin öelda – enam paremaks minna ei saakski.” Tihti loodame, et meie olukord muutub, kui muutuvad tingimused, aga tegelikult pead Sina ise looma uued tingimused. Küsimus ongi, kas ootad, millal teised muutuvad, või lood ise selle muutuse muuta enda tänast päeva. Ole aldis väljakutseid vastu võtma – nõnda avastad endas peidetud väe!

7. JUURTŠAKRA

Põhiteemadeks on eneseaustus, Saatus, oma lugu. Oled inimene, kelle jaoks väga oluliseks faktoriks on see, et mida teised Sinust arvavad. Tihtilugu lased ka teistel enda eest otsuseid langetada, või lased end teiste arvamustest kergesti mõjutada. See aga ei vii kuhugi. Nõnda jääb Sul Su oma elu elamata, elueesmärk täitmata. Kui lased kõrvalistel energiatel enda suunda muuta, muutub ka Saatus. Austa ennast, ära lase end mõjutada teiste inimeste arvamustest. Oled võimeline enamaks, kui usud, ning oled väärt rohkemat, kui arvatagi oskad. Sinu kaitseinglid soovivad Sind aidata, ent blokeerides omaenda otsustamisvõime, kaasates igasse otsustamisprotsessi ka teisi, ei ole inglitel võimalik Sulle Sinu enda jaoks parimat teed näidata. Ole enda ja teiste vastu aus, ürita mitte lasta end teiste poolt ära kasutada, kuna see põhjustab allasurutud viha ning tugevaid probleeme inimsuhetes. Sarnased olukorrad jäävad kestma seniks, kui enda käitumismustreid muudad. Sul on olemas ka oma mõtted, oma lugu, ning iga väiksemgi elukogemuse osa jõuab Sinuni tänu sellele, et külgetõmbeseadus reageerib Sinu mõtetele ja loole, mida Sa oma elust jutustad. Sinu raha ja finantsvarad, Sinu füüsiline heaolu, selgus, paindlikkus, suurus ja vorm, Sinu töökeskkond, kuidas Sind koheldakse, tööga rahulolu ja preemiad – tegelikult kogu Sinu õnnelik elu – saab teoks tänu loole, mida Sa jutustad. Seega haara võim oma elu üle taas iseenda kätesse, sest vaid nõnda suudad ära kasutada oma täit potentsiaali, vaid nõnda suudad areneda kõrgemale tasemele, ja vaid nii suudad luua omale eduka, rahuldustpakkuva ja õnneliku elu!

Tegemist on ajatu kaardilugemisega, seega kui arvamused ajas muutuvad, muutub ka tulevik. 🙂 Kui soovid personaalset ennustust, vaata kaardilugemine lehte.

Olen soovijatele loonud ka ajatu kaardilugemise video, mida saate vaadata siin.

Namaste,

Teie Lau Ra 𓂀

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga