Saame tuttavaks

Tere, armsad Teekaaslased!

Minu nimi on Laura ja meie ühise teekonna alguses soovin Teiega jagada, kes ma selline üldse olen – see aitab kaasa suurema usalduse ja kindlustunde tekkimisele nii minu enda kui ka minu kodulehega tutvudes. Ühtlasi leian, et kui Sulle meeldin mina indiviidina, siis meeldivad Sulle ka minu vaatenurgad elule, spirituaalsusele, probleemide lahendamisele ja kõigele muule (muidugi ei pea kõik olema sama, kuna siis jääb kasvamis- ja arenemisruumi ka) 😊.

MINU ISIKSUSE TÜÜP

Kasvasin üles pisikeses, looduskaunis, väeka energia ja mitmete metsa peidetud allikatega maakohas – metsa vahel asuvas Kurgjal. Iseloomult olen spiritualistlike eluviisidega avastaja, kel huvisid rohkem kui mitu.

Isiksuselt olen pigem erak/ketser, mis tähendab, et üks osa minust soovib esineda ning oma tarkust teistega jagada, teine pool seevastu eelistab eemalduda ja varjuda. Põhjusel, et olen inimeste suhtes pigem umbusaldav ning eelistan siseringi hoida väikesena, eelistan tööd teha eemalt, ent siiski mitte nii eemalt, et abivajajad abist ilma jääksid. Kuna minu jaoks on vaikus ja privaatsus ülimalt olulised ning inimesed minu lähiringis sisetunde abil äärmiselt hoolikalt valitud, olen õnnelik, et tänapäeval on rohkem võimalusi abi pakkuda ka kaudsel teel.

Põhjusel, et olen sakraalne autoriteet ehk inimene, kelle jaoks on oluline teha tööd, mida armastan, usaldades oma kõhutunnet, olen loonud siinse kodulehe, misläbi saan olla paljudele inimestele abiks nii oma mõtete, soovituste, poolvääriskividest toodete, kaardilugemiste ja palju muuga, samaaegselt saan oma kirge järgides aidata ka iseennast.

Energiatüübilt olen generaator ehk inimene, kellel on lihtne oma ellu magnetina ligi tõmmata õigeid inimesi ja -olukordi, aga seda vaid juhul, kui olen kannatlik. See annab mulle eelise, kuna ma ei pea ellu midagi ise vägisi sundima (kõik töökohad, sõbrad, suhted on ise leidnud tee minuni ilma, et peaksin selle jaoks ise eriliselt pingutama). Kuna minu ülesanne on maailma luua oma väärtusliku töö tulemusena loomingut, on mul ka palju loomingulisi kirgi – muusika (laulmine, pillimäng), käsitöö, erinevad vestlusteemad, eneseareng, kirjutamine, jpm.

Kuna minu sünni- ehk inkarnatsiooniristiks on The Left Angle Cross of Wishes (3/50 | 41/31), tähendab see, et kannan endas energiat, mis on vajalik juhtimaks muutuseid seadustes ja selles, kuidas asju aetakse. Seetõttu olen elu jooksul õppinud olema tohutult tugev inimene nii oma hinges, väes kui ka vaimus, kuna alati on kusagil neid, kes võitlevad muutuse vastu, soovides, et asjad jääksid nii nagu on alati olnud. Mina aga kannan endas lootust ja unistust paremast tulevikust, olles siin selleks, et luua see unistus ning pakkuda juhatust vajaliku muutuse sündimiseks – seetõttu olen ka oma nõustamistes rõhutanud, et muutused tuleb võtta avasüli vastu, sest siis on nendega lihtsam leppida. Muutus tuleb nii või teisiti – lihtsalt vastu punnides on seda keerulisem aktsepteerida ning sellega üleüldises plaanis toime tulla.

Olen iseenda täpsemaks iseloomustamiseks võtnud appi Human Desingi bodygraphi abivahendi ehk sünnikaardi, milles on 9 keskust:

  1. Oma defineeritud peakeskuse tõttu on minu jaoks oluline ja arendav mõelda väljaspool kaste, otsides lahendusi kaugemal faktidest, andmetest ja teadaolevatest lahendustest.
  2. Oma defineeritud mõistuse tõttu ei puhka minu sisseehitatud kõvaketas kunagi, tänu millele olen võimeline väga kiiresti lahendama ka kõige keerulisemaid probleeme ning liikuma strateegiliselt ja konkreetselt järgmise ülesande juurde.
  3. Minu defineeritud kõrikeskus aitab mul end väljendada läbi sõnade, loomingu või kommunikatsiooni, tehes seda endale omasel viisil. Mul on oskus ka teistes inimestes kutsuda esile enda omadusi ehk jutukust, õpetamise soovi, autoriteetsust, mõjukust või tugevate arvamuste avaldamist.
  4. Tänu defineeritud identiteedikeskusele tean, kes olen ja kuhu suundun, sealjuures püüdlen alati iseenda parima versiooni poole. Sel põhjusel olen tihtilugu sattunud justkui karjuse rolli kõigile eksinud hingedele – minu suureks sooviks on, et siinse kodulehe abiga saan väiksema energiakuluga jõuda oma nõuannetega rohkemate inimesteni.
  5. Defineerimata südamekeskuse tõttu on mul lihtne tajuda inimeste südamesoove, sealjuures olen sisemise tarkuse tõttu võimeline juhendama inimesi oma teekonnal lähemale sellele, mida nad tegelikult oma südames tahavad ja igatsevad. Mul on anne anda objektiivseid hinnanguid ja väärtuseid nii elu materialistlikele, kui ka spirituaalsetele aspektidele.
  6. Defineeritud sakraalkeskuse tõttu olen loodud vastama kõigele, mida elu mulle pakub –  mul on lõputu elujõud, tänu millele on minu kasutuses tohutu hulk energiat toitmaks mistahes ettevõtmist või algatust, millele pühendun. Seetõttu kui olen otsustanud millelegi pühenduda, ei ole mul võimalik peatuda enne, kui kogemus on täielikult kogetud. Seeläbi on minu jaoks erakordselt oluline olla täiesti kindel ses osas, kes ja mis on sedalaadi pühendumist väärt.
  7. Defineerimata emotsionaalkeskuse tõttu olen äärmiselt emotsionaalne inimene, tajudes tugevalt ka teiste inimeste emotsioone. Lisaks kogen kõike siin elus võimendatult – nii rõõmu, õnne, kurbust, valu, ja teisi emotsioone.
  8. Tänu defineeritud põrnakeskusele olen spontaanne ja ülimalt intuitiivne, sealjuures on mul loomulik sära, mis sütitab kogu ruumi oma kohaloluga (tajun tihti, et ruumi sisenedes on kõigi pilgud minul). Lisaks on mul eelis tunnetada ja analüüsida alateadlikult kõike, mis võib potentsiaalselt ohtlikuks osutuda, seejuures kiirgan end ümbritsevasse keskkonda soojust ja rahutunnet. Olen intuitiivne tervendaja.
  9. Defineeritud juurtekeskuse tõttu on mul lihtsam toime tulla- ja taluda tugevat stressi, liikuda sihikindlalt oma eesmärkide suunas. Olen inimene, kellel on peaaegu kontrollimatu vajadus tegutseda, suutmatus paigal küsida, kuna olen loomult adrenaliinihoolik – seetõttu sobin täiuslikult lahendama stressirohkeid olukordi.

Huvi korral saad oma isiksusetüübi ehk ‘human design’iga tasuta lähemalt tutvuda SIIN.

MINA JA MAAGILINE MAAILM

 

Maagilise teekonna avastasin lapseeas ning vanemaks saades suurenes minu huvi kõige ebatavalise ja maagilise vastu veelgi. Müstilised läbielamised ajendasid mind Inspiratsiooni Stuudiot looma, millest juba lähemalt allpool räägin:

1. Olles 14. aastane, olin väljas õega, kes oli tollal 8. Õde oli tollal minust paarisaja meetri kaugusel ning mängis sõbraga. Mõtlesin ajaviiteks oma sõrme viibutada, misjärel avastasin, et õde, kes minu poole üldse ei vaadanudki, jooksis täpselt sõrme viipamise suundades – täpselt samaaegselt, kui sõrme osutamise asendit muutsin, muutus ka õe jooksime suund.

playing cards, king, four-1776278.jpg

2.  Jalutasin maantee ääres, kui äkitselt leidsin maast ärtu kuninga kaardi. Vaatasin üle selle kaardi tähenduse, avastades, et too osutab heatahtlikule meesterahvale, kel on abistav eesmärk. Möödus vaid mõni minut kaardi leidmisest, kui teisel pool teed lasi signaali üks tuttav veoautojuht, kutsudes mind auto peale, et mind kodule lähemale sõidutada. Kuna usaldasin kaardi sõnumit, võtsin pakkumise vastu, pääsedes mõnekümne kilomeetrisest jalutuskäigust.

meditate, relax, relaxing-5353597.jpg

3. Mediteerides olen kogenud korduvalt uskumatuid asju, alustades kogu keha tuksumisest ning lõpetades iga looduselemendi väe tajumisest. Ükskord astraalrännakus tajusin justkui minu juuksed lehviks tuules, misjärel hõljusin voodi kohal (element: õhk), siis tundsin värske muru lõhna (element: maa) ja kuulsin vihmasabinat, samal ajal tundes, et olen ka ise vihmast läbimärg (element: vesi). Seejärel tajusin enda keha läbivat soojust, mis mind kuivatas (element: tuli). Kusjuures minu sünnikaardiski on iga element esindatud: minus on 40% maad, 30% vett, 20% tuld ja 10% õhku.

leaves, coffee, cup-1076307.jpg4. 16. aastasena lugesin raamatut Silva meetodi kohta ning otsustasin seda ka enda peal katsetada. Esitasin seeläbi kaks täiesti võimatut soovi, mis tänu antud meetodile täitusid – üheks sooviks oli lõpetada 10. klass neljade-viitega, olenemata sellest, et praktiliselt terve põhikooli aja koosnes minu tunnistus peamiselt kolmedest (kuigi olin sõna otseses mõttes tuupur). Uskuge või mitte – neljade viitega mul õnnestuski 10. klass lõpetada, kuigi pühendusin koolitöödele ikka kordades vähem aega, kui põhikoolis. Teine soov oli laulda paremini, kui mu tollane iidol, ja kui muusikakooli klaveriklassis üht pala mängisin ja laulsin, astus tuppa sisse üks õpilane, kes samuti mu iidolit teadis, ja ütles, et arvas, et olengi see inimene (minu iidol siis), kui mind läbi ukse laulmas kuulis.

amethyst, violet, crystal cave-1576648.jpg

5. 21. aastasena võtsin kätte ametüsti kivi, soovides, et kohtaksin meest, kes poleks liigselt klammerduv ning et tunneksin esimest korda elus armastust. Samal päeval kohtusingi sellise inimesega (olime koos 5,5 aastat ja siis läksid meie teed lahku, ent armastasin teda ka siis, kui suhe otsa sai). Mainin ka ära, et olin varemgi olnud erinevates suhetes, ent isegi kui need eelmised suhted kestsid kõik keskmiselt aasta, ei tundnud ma kordagi sellist armastust.

Maagilisi hetki on minu elus rohkemgi olnud, millest mõnega saate tutvuda minu tagasiside lehel. Eelmainitud müstilised hetked ajendasidki mind Inspiratsiooni Stuudiot looma. Teisteks teguriteks on minu tugev missioonitunnetus ja soov olla maailmaparandaja ning inimeste abistaja. Samal põhjusel olen oma õpingudki sidunud kahe valdkonnaga – sotsiaaltöö ja religioon. Hetkel on mul bakalaureusekraad sotsiaaltöös ning palju erinevaid koolitusi läbitud nii sotsiaaltöö kui ka psühholoogia valdkonnas. Lisaks on omandamisel magistrikraad religiooniuuringutes.

Öeldakse, et lastel on tugev intuitsioon ning nüüd kogen seda isegi, kuna minu esimene töökoht oli ehete valmistaja amet, olles vaid 10 aastane – ka käesoleval hetkel soovin sellest luua oma peamise tegevusvaldkonna (ainult selle vahega, et noorena tegin ehteid pärlitest, nüüd aga poolvääriskividest). Olen õnnelik ja tänulik, et leidsin oma kire juba lapseeas – mul oli juba pisikese põnnina suur kirg erinevat värvi (eriti kristalliseeritud) kivide vastu, mida korjamas käisin (siis ei teadnud veel poolvääriskividest midagi). Inimesed on maininud, et tajuvad minu poolt valmistatud ehetes tugevat väge (ka siis, kui ehetes poolvääriskive ei kasutanud) ning see ongi minu eesmärk. Samal põhjusel on kõik minu ehted loodud suurima pühendumuse ja armastusega, kuhu on lisatud positiivsust, väge ja jõudu, et elule sirge seljaga vastu astuda.

Seega soovin Teile kõigile edu oma vaimsel teekonnal, lootuses, et suudan pakkuda Teilegi tuge, inspiratsiooni ning killukest väge, et saaksite luua oma unistuste elu just nii, nagu mina!

Armastust soovides,

Teie Lau Ra 𓂀