Tagasiside

Teie lood

Siin saad tutvuda kõikide toredate inimeste tagasisidega, kellega on mul nii ühel kui ka teisel viisil oma maagilise teekonnaga seoses kokkupuuteid olnud!
207661212_173090744864984_5947610495279569143_n

“Ma ei olnud väga suur kristalliuskuja, kuid peale Laura tehtud lasuriidist käevõru kandmist, muutus mu vaatenurk täiesti. Lasuriit on sõpruse ja suhtluse kivi ning käevõru väljas kandes sain ühe õhtu jooksul väga palju uusi ja häid suhteid. Mina olen nüüd oma usu kristallidesse leidnud!”

Elina Villiste

“Lasin Laural endale taro kaarte panna. Algselt suhtusin ma sellesse pigem kui meelelahutusse. Siiski kaartide seletuse ajal minu arvamus muutus, kuna kaardid järjest langesid kokku reaalsusega ning nii mõnigi asi, mida mulle tulevik lubas, on nüüdseks täitunud tänu Laura juhistele!”

Annely Rohtla

“Mulle meeldib kivisid kanda ent tähendust neile pole ma kunagi otsinud. Valin esmamulje põhjal. Tänu Laurale on aga ehetele tekkinud tähendus. See ei tundu kuidagi üldse loogiline, mismoodi tiigrisilm, minu kui tiigri aastal sündinule veel eriliselt energeetiliselt mõjub, aga tunnen, et suudan rohkem, leian lahendused ja täidan need. Mu päevakava on otsani täis ent väsimusest pole märkigi. Teeksin veel. Enam ei julge oma tiigrisilma käe ümbert eemaldada. See on lihtsalt nii mina. Aitäh Laura, et sa oled nii puhas hing. Sa ei survesta kedagi vaid lihtsalt olemusega suunad tegema õigeid valikuid.

Kristi Roots

“Laura on mind tohutult aidanud nii inglikaarte pannes kui ka mulle sobiva kristalli otsingutel. Laura oskab ja teab, mida ta teeb. Ta lähtub iga inimese isiklikust olemusest ja oskab soovitada, mis on just temale täpselt õige. Laura on meeletult positiivne ja alati valmis aitama! Laura valmistatud malahhiit käevõru ja punase tiigrisilma kaelakeed kandes sain mitu uut tööpakkumist ja ametikõrgendust koos palgalisaga!

 

Pille-Riin Roots

“Lauraga oleme palju arutanud unenägudes nähtut ning ta on aidanud minu jaoks lahti selgitada unenäos märgatud sündmusi, esemeid. Ka on Laura enda unenägudes näinud omajagu beebisid ja sellest mulle kirjeldanud. Ühel hetkel jõudsime koos arusaamale, et Laura uned kajastavad mõne lähedase beebiootust, kuna alati peale unenägu on keegi avalikustanud oma lapseootuse.”

 

Marili Jürioja

“Laura on neiu, kes on sündinud mingil imekombel samal päeval ja samal aastal ja kõige hämmastavam – samas haiglas. Minu kokku puutumine temaga on sünnist saati juba ja nüüd kui ta mu ellu tuli, elu on palju ilusamaks läinud. Laura pani mulle tarokaarte ja esimene kaart oli, et olen leidnud hingekaaslase… Just Laura ongi see hingekaaslane mul. Ta on tark, ilus, hooliv ja teab, mida elult tahab. Tean, et ta on mu kõrval alati, kui vaja. Armastus tema vastu on siiras ja läbi kaartide vahet pole, mitu korda ma lasen endale panna neid seoses temaga – tean juba ette ära, mis head sealt tuleb.”

Mario Valmas

“Noorena Uno kaarte mängides oli alati üllatav, kuidas Laura tunnetades teadis, millist kaarti valida. Me mängisime kaheks jaotatud kaardipakiga, kust teised valisid suvalisest virnast endale kaardi. Laura see eest tunnetas ennem mõlema kaardipaki pinda oma käega ja seejärel tegi valiku. Kuna see tundus meie jaoks nii ebaloogiline, et ta alati õigest pakist oskas võtta, viisime läbi testi, kus Laura pidi arvama ära kummas pakis on tugevam kaart peal ja alati läks tal valik täppi.

Teine müstiline juhtum seoses Lauraga juhtus siis, kui ta katsetas minu peal kujutletavate paeltega sidumist, mille abil mind liigutada ilma, et ma selleks ise ennast liigutaks. Tõesõna tundsin justkui keegi tõmbaks mind vaikselt kohapealt ja vastu mu enda tahtmist. Sel hetkel kui Laura mind liigutas oli minu ja tema vahel tume suitsune niit, mis meid ühendas just nendes kohtadest, kuhu ta kujutletavad paelad sidus. Ma ei tea ühtegi loogilist seletust sellele, kuidas see võimalik oleks kui tunnistada, et tegemist on mingisuguse maagilise jõuga.”

Anu Roots

“Sellel malahhiidiga käevõrul oli küll kohene mõju – esimene päev, kui seda kandsin, sain töö juures kiita. Isiklikult tuldi ütlema, et väga hea tööpäev oli.

Asko Soomere

“Ma nüüd usun kive! Tundub, et see asi toimib! Mul üks kivi kadus kodus ära ja siis kohe on näha et läheb nihu…

Johannes Leis

Inimesena: Laura on üks ütlemata armas naisolevus, ilus, tark, osav, spirituaalne, tore, naljakas, jabur, pentsik, imelik, vahel ka tujukas, temas on kõike parasjagu. „Mõrraks” olemine tal eriti usutavalt välja ei tule, isegi selles on ta lihtsalt armas. Universumiseaduste järgi on naine armastuse allikas, ja temas on see seletamatu ürgne naiselikus mis mulle meeldib, inspireerib ja motiveerib – mis annab mehele väe.

Muusikuna: Meie tutvus ja koostöö sai alguse 17. mail 2021 aastal, kui mul tekkis võimalus tema juures klaverit õppida. Edaspidi hakkas asi hargnema sinna suunas – selgus, et ta oskab laulda ja mina kitarri mängida, ja nii see läks, et panime väikese kava kokku ja tegime ühiseid kontserte. Tema mahe sopran on lausa lummav. Loodan, et tuleb võimalus ka tulevikus ühiselt musitseerida.

Ehtekunstnikuna: Pole eluaeg suuremasi kulina usku olnud aga tema armsad ehted tinistasid mind ära. Ta oskas nii ilusasti rääkida millised poolvääriskivid minu tähtkujule head energiat toovad ja nüüd on mul nii merevaigu ja tiigrisilma võtmehoidjad kui ka punase tiigrisilma kaelaehe.

Andre Sallaste

JAGA OMA LUGU

Kui sul on ka minuga seoses mõni müstiline lugu või kogemus,mida sooviksid jagada teistega, siis kirjuta sellest mulle laura@inspiratsioonistuudio.ee või kasuta kontaktivormi. Lugu, mida võib teistele jagada, saab minu poolt premeeritud.