Mina ja numbrid

Laura Roots

Antud pisikeses artiklis soovin lühidalt kokku võtta iseenda põnevad kogemused seoses numbrite ning nende kokkulangevustega. Nimelt sündisin ise 21.04.1995, mis on ühtlasi ka kahe tugeva tähtkuju vahel olev kuupäev (lähemalt selle kohta saad lugeda siin). 

Elutee number

Minu eluteenumbriks on 4 (oma elutee numbri saab arvutada välja selle valemiga). Kuna sündisin ka kell 17.50, mis kokku liites samuti teeb kokku number nelja (1 + 7 + 5 = 13 = 1 + 3 = 4), on see minu elu esimeseks kokkulangevuseks oma eluteel lisaks sellele, et sündisin ka neljandal kuul. Teine kokkulangevus elutee numbriga on see, et kasvasin üles ühe venna ja kolme õega, mis teeb samuti kokku ei rohkem ega vähem kui neli õde-venda.

Sünnipäeva kuupäev

Teine kokkulangevus on seotud minu sünnipäeva 21. kuupäevaga. Antud kuupäev on tänini olnud tihedalt seotud kodudega. Nimelt oli mu esimese pikaaegse üürikorteri numbrid aadressis 105-33, ning kui kokku liita 1 + 5 + 3 + 3 = 12, sisaldab see samuti number kahte ja ühte, nagu minu sünnipäeva kuupäevgi. Teine kokkulangevus on minu esimese päris enda kodu number, mille aadressis esinevad numbrid 30-9, ning liites kokku 3 + 9 = 12, seega on selleski numbris minu sünnikuupäeva numbrid esindatud. Kolmandaks kokkulangevuseks on see, et olen kolinud 12 korda. Ka esimene öö omas kodus oli 01.12.2021, kus samuti number ühed ja kahed kenasti reas. =)

Lisaks on naljakas kokkusattumus see, et abiellusin 21. kuupäeval inimesega, kes minuga sama päev (21. aprill 1995) sündis.

Number 5

Kolmas number, mis esineb nii minu sünniaastas kui ka sünni kellaajas, on miskipärast mulle kogu elu just kõige enam meeldinud, ning selleks on number 5. Esmalt, on põnev kokkulangevus juba see, et minu mõlemad vanemad on sündinud justnimelt viiendal kuupäeval. Teiseks on mul pidevalt just selle numbriga õnne olnud – nii loosides number viite valides kui ka mujal. Üheks näiteks saan tuua selle, et kui millalgi algklassides pidime valima numbriga paberi, mille ühel pool oli number ja teisel pool siis riik, mille kohta koolitöö teha, valisin ma number viie, mille alt leidsin peale valimist meie oma kalli Eesti riigi. Lisaks kasvasin üles viielapselises perekonnas (mille juba eluteenumbri lõiguski välja tõin). Juhuste kokkulangevusel kestis ka minu elu esimene kooselu 5,5 aastat. Kõigele lisaks ostsin ka oma esimese kodu 8.10.2021, mis kokku liites samuti viie (8 + 1 + 2 + 2 + 1 = 14 = 1 + 4 = 5) teeb.

Minu pulmakuupäev kokku liites teeb samuti viie, kuna abiellusime 21.04.2023 ehk kui liita kokku 2+1+4+2+2+3=14=1+4=5.

Number 9

See number on mul seotud pigem hingesugulasega. Nimelt kohtasin esimest korda oma hingesugulast peale sündimist, kuna sündisime täpselt samal päeval, samal kuul ja samal aastal samas haiglas. Tema sündis kell 15.44 ja mina kell 17.50. Kui kokku liita 15.44 ja 17.50, teeb see kokku üheksa (1 + 5 + 4 + 4 + 1 + 7 +5+ 0 = 27 = 2 + 7 = 9).

Teist korda, teadlikult tutvusime bussis, mille number oli 18, mis samuti teeb kokku liites (1 + 8 = 9) üheksa. Kolmas kord saime kokku 18. kuupäeval, mis miskipärast taas kokku liites justnimelt number üheksa moodustab.

.

Seega kokkulangevusi on piisavalt ja kui rohkem teemasse süveneda, on neid veel, ent antud artikli põhimõte oligi välja tuua minu jaoks need kõige olulisemad. Muidugi on olemas veel ka inglinumbrid, mis pidevalt mu silme ette ilmuvad. Nende kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Soovin kõigile toredat numbrimaagiat!

Teie Lau Ra 𓂀

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga