Mis on elutee number ja kuidas seda arvutada?

prime numbers, pay, digits-5319710.jpg

Käesolevas artiklis räägin ma lähemalt elutee numbritest, selle arvutamisest ja kasutamisest igapäevaelus. Head lugemist!

Elutee numbrid

Numeroloogia kõige tähtsamaks haruks peetakse elutee numbrit, mis peitub sünnikuupäevas ning mida võetakse kui elu kõige olulisemat indikaatorit. Numeroloogias on see niisama tähtis kui päikesemärk lääne astroloogias.

Elutee numbritel on lisaks teisigi nimetusi – nii saatuse number, juhtiv number, sünnijõu number kui ka elu õppetunni number.

Saatuse number

Antud sfäär viitab sündimise põhjusele ja eesmärgile, osutades, millises suunas areneda ja mis tüüpi töö isikule enim sobib.

Juhtiva või sünnijõu number

Näitab jõudu või energiat, mis isikule on kaasa antud ja mida elu jooksul ka kasutada tuleb.

Elu õppetunni number

Juhib tähelepanu õppetundidele, mida oleme tulnud siia ellu õppima, mis kohandusi on vaja teha ning milliseid isiklikke omadusi koguda.

Numeroloogia

Numeroloogia uurib numbrite sümboolikat. Seda kasutatakse, saamaks teada inimese iseloomujooni, tugevusi, andeid, takistusi, sisemisi vajadusi, emotsioone ning teistega läbisaamist. Numeroloogia aitab paremini mõista oma elu, kasutada ära võimalusi, kinnitada oma andeid või lihtsalt saamaks aru, mida oma eluga edasi teha. Numeroloogia manab ette tervikliku pildi, mis paljastab kõik sinu iseloomu erinevad küljed ning teeb sinust selle, kes oled praegu. Just domineerivad omadused ja anded, mis reeglipäraselt ilmnevad, eristavad üht eluteed teisest.

Sünninumbri kasutamine

Need, kes on oma saatuse numbrist ja selle nõudmistest teadlikud, ning end ka ses suunas pidevalt juhivad, leiavad rahuldust pakkuvama elu. Inimesed pole Maale asetatud ringi ekslemise või kindla suunata venimise eesmärgil. Ka numeroloogid ning mitme filosoofia- ning usukoolkonna järgijad usuvad, et oleme siin, et omandada teatud õppetunde ning saavutada märkimisväärseid tulemusi. Elutee suuna järgimine teeb elu lihtsamaks, selle ignoreerimine raskemaks.

Enda ja teiste mõistmine

Teades oma sünninumbrit, on võimalik iseend paremini mõista: teate, mis teid innustab ja kannustab ning milline on teie instinktiivne iseloom. Sellest on palju abi eluliselt tähtsate otsuste langetamisel, eriti seoses tööga. Lisaks võimaldab numeroloogia peale oma isiklike numbrite uurida ka teid ümbritsevate inimeste iseloomu – piisab, kui teate nende sünniaega. Näiteks saate teada, mis kedagi motiveerib, ühtlasi mõistate paremini ka teiste inimeste tundeid, mis aitab luua tugevama ja teineteist paremini toetava suhte.

Elusündmused

Põnev on ka see, et Saatuse numbrit saab ka mitmete elusündmustega seostada – see esineb korduvalt tähtsate isiklike sündmuste kuupäevades, lähedaste sugulaste nimedes ning isegi materiaalsetes omandites nagu maja- ja autonumbrid, tähtsad isiklikud dokumendid ning rahasummad. Siinkohal saate minu kogemustega numbrite osas tutvuda siin. Seega mõjutab Saatuse number kogu meie elu ning seda oleks mõistlik teadlikult kasutada tähtsate sündmuste ja muude tegevuste jaoks.

mathematics, calculate, science-1622448.jpg

Eluteenumbri arvutamine

Iga inimese elutee number selgitatakse välja lihtsa valemi abil, millel on kaks reeglit:

  • Liida oma sünnipäeva numbrid kõik eraldi enne, kui need omavahel liidad → seda nimetatakse taandamiseks.
  • Ära liida meisternumbreid, milleks on 11, 22, 33 ja 44 ühekohaliseks numbriks.

Tugev ja sõltumatu number on ühekohaline ning selleni jõutakse sünnikuupäeva numbrite liitmisel. Näiteks liidetakse sünnikuupäev 17.6.1927 kokku nii:

17 = 1 + 7 = 8,

6 (juunikuu on kuues kuu aastas) = 6,

1927 = 1 + 9 + 2 + 7 = 19 = 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1,

siis kõik need eelnevalt saadud arvud omavahel kokku liites saate:

8 + 6 + 1 = 15 = 1 + 5 = 6.

Seega mõjutab seda sünnikuupäeva kuues vibratsioon.

Pea meeles

Sealjuures tuleb silmas pidada, et ei toimuks valel viisil numbrite grupeerimist! Siinkohal tooksin näite ka valest grupeeringust:

Oletame, et sinu sünnikuupäev on 6.7.1973 ehk oled sündinud 6. juulil aastal 1973.

Siinkohal oleks vale koostada niisugune arvutus: 6 + 7 + 1 + 9 + 7 + 3 = 33, kuna õigesti liites, mis on 6 + 7 + 20 = 6 + 7 + 2 = 15 = 1 + 5 = 6, oleks tegelik tulemus 6, mitte 33. Ning kuna 33 näol on tegu meisternumbriga, muudaks siinkohal vale arvutuskäik ka oma eluteenumbri tõlgendust.

Kui sa ei ole kindel, et arvutasid oma elutee numbri õigesti või ei soovi ise arvutada, saab kasutada ka elutee kalkulaatorit.

Elutee numbrite tutvustust saab lugeda siin.

Allikad:

  • Barrat, R. (2015). Elu numbrid: Iseloom ja saatus numeroloogia valguses, 1–128. Tallinn: Kirjastus Varrak

  • Koelmeyer, N., & Kolecki, U. (2012). Sinu nime salakeel: Nime ja sünnikuupäeva mõstatus, 1–255. Kirjastus Sinisukk

  • Sinuhoroskoop. (2021). Numeroloogia Kalkulaator – Leia oma Elutee number. https://sinuhoroskoop.ee/numeroloogia/

  • Southgate, A. (2016). Numeroloogia käsiraamat: Praktilised nõuanded, kuidas numbrite abil saatuse saladusteni jõuda, 1–144. Kirjastus Sinisukk

Teie Lau Ra 𓂀

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga